Skip to main content
+371 67299994 (P. – Pk. 9:00 – 17:00)

NUK First Choice+ stikla pudelīte ar temperatūras kontroles indikatoru un lateksa knupi, 120 ml, M izm. atvere (0-6 mēn.)

Cena:
11,89  Bez PVN: 9,83 

Tikai 5 produkti noliktavā


Raksturlielumi

Svars

0,181 kg

Apraksts

NUK First Choice+ stikla pudelīte ar temperatūras kontroles indikatoru un lateksa knupi, 120 ml (0-6 mēn.), M izmēra atvere (piena maisījumiem)

Kad mazuļi ir izsalkuši, pudelītes saturam nekad nevajadzētu būt pārāk karstam vai aukstam. Šī iemesla dēļ mammas un tēti pārbauda ēdiena temperatūru pirms katras ēdienreizes. Zināt vajadzīgo temperatūru mēdz būt izaicinoši. Tāpēc NUK ir radījis īpašas NUK First Choice+ pudelītes ar temperatūras indikatoru. Jaunā temperatūras kontroles funkcija ir integrēta NUK First Choice+ pudelītēs.
Temperatūras kontroles indikators līdzinās termometram un ir iestrādāts uz pudelītes virsmas un maina krāsu. Ja ēdiens ir par karstu, indikators iekrāsosies balts. Ideālā mazuļa ēdiena temperatūra ir 37°C un uz indikatora parādās gaiši zilā tonī.

Pudelītes ir ar īpašo NUK dabisko formu, īpaši mīkstiem un žokļa formai pielāgotiem knupjiem. Forma atgādina mātes krūtsgalu zīdīšanas laikā.
NUK pretkoliku gaisa sistēma NUK Anti-Colic Air System nodrošina dabīgu plūsmu un dzeršanu bez gaisa norīšanas.

Papildu informācija

Svars 0,181 kg

Jums varētu patikt

Es vēlos būt informēts par akcijām un jauniem produktiem

Rekvizīti

  • "German Products Baltics", SIA
  • Rencēnu iela 10a, Rīga, LV-1073

Droši pirkumi tiešsaistē ar Mastercard, Visa un EveryPay


© German Products Baltics SIA.
Visas tiesības aizsargātas.
Pirkumu grozs
Pašreiz pirkumu grozs ir tukšs.

Šķiet, ka vēl neesat izdarījis izvēli.