Skip to main content
+371 67299994 (P. – Pk. 9:00 – 17:00)

Noteikumi

1. Vispārīgie noteikumi

1.1. Distances līgums (turpmāk Līgums) tiek slēgts starp Interneta vietnes www.gpbaltics.lv  īpašnieku SIA GERMAN PRODUCTS BALTICS, reģ. Nr. 40003980400 (turpmāk Pārdevējs) un Pircēju, kas izdara pasūtījumu un veic pirkumu Interneta vietnē (turpmāk e-veikalā) www.gpbaltics.lv/e-veikals. Distances līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem un pirkumiem, kas veikti www.gpbaltics.lv/e-veikals interneta tirdzniecības vietnē.

1.2. Šis Distances līgums neattiecas uz pirkumiem, ko Pircējs veicis Pārdevēja mazumtirdzniecības veikalā.

1.3. Papildus šiem noteikumiem Pušu tiesiskās attiecības nosaka Latvijas Republikas spēkā esošie normatīvie akti.

1.4. Pārdevējam ir tiesības jebkurā laikā bez brīdinājuma vienpusēji grozīt un papildināt nosacījumus un cenu politiku. Izmaiņas Līgumā stājas spēkā no tās publikācijas brīža interneta vietnē www.gpbaltics.lv/e-veikals. Pircējam, iepērkoties interneta veikalā, tiek piemēroti tie noteikumi un nosacījumi, kas ir spēkā Preču pasūtīšanas dienā, ja likumā vai šajos nosacījumos nav noteikts citādi. Par nosacījumu izmaiņām un grozījumiem cenu politikā Pircēji tiek informēti Pārdevēja interneta vietnē www.gpbaltics.lv/e-veikals.

1.5. Pārdevējs:

SIA “GERMAN PRODUCTS BALTICS”
Reģ. Nr. 40003980400
PVN Nr. 40003980400
Juridiskā adrese: Rencēnu iela 10a, Rīga, LV-1073
Faktiskā biroja un noliktavas adrese: Rencēnu iela 10a, Rīga, LV-1073
Tālrunis: +371 67299994
info@gpbaltics.lv

2. Preču cenas

2.1. Līgums stājas spēkā brīdī, kad Pircējs atbilstoši Līguma nosacījumiem ir samaksājis par pasūtījumu un atbilstoša naudas summa ir ienākusi Pārdevēja bankas kontā. Līgums ir noslēgts uz laiku līdz saistību izpildei.

2.2. Preču cenas E-veikalā norādītas eiro ar PVN spēkā esošo likmi. Preces Pircējam tiek pārdotas par cenām, kas ir spēkā e-veikalā Pasūtījuma veikšanas brīdī.

2.3. Preču cenas var tikt mainītas bez iepriekšējas izziņošanas. Izmaiņas stājas spēkā no to publikācijas brīža interneta vietnē www.gpbaltics.lv/e-veikals, un tās attiecas uz Preču pasūtījumiem, kas veikti pēc izmaiņu publikācijas vietnē.

3. Preču sortiments

3.1. Pircējs pasūta, pērk un apmaksā, bet Pārdevējs piegādā un pārdod preces (turpmāk Preces) saskaņā ar šī līguma noteikumiem.

3.2. Interneta veikalā www.gpbaltics.lv/e-veikals izvietotās preces ir pieejamas Pārdevēja noliktavā un ir pasūtāmas.

3.3. Ja Pircēja izvēlētā prece nebūs atlikumā, Pārdevējs piedāvās to aizvietot ar līdzvērtīgu preci. Ja izvēlētās preces aizvietošana nebūs iespējama, tad Pārdevējs atgriezīs Pircējam naudu par nepiegādātajām precēm.

3.4. Preču apraksti tiek veidoti pēc ražotāju sniegtās informācijas par produktu, tāpēc aprakstiem un attēliem ir informatīvs raksturs. Pārdevējs neatbild par sekām, ja Pircēja datora vai monitora īpatnību dēļ Pircēja datora monitorā redzamais preču attēls pēc jebkādām pazīmēm atšķiras no preču izskata dabā.

4. Pasūtījumu veikšana un izpilde

4.1. Pircējs interneta veikalā var iepirkties kā reģistrēts lietotājs vai bez reģistrācijas.

4.2. Pircējs izvēlas Preci un pievieno Preci grozā, izmantojot izvēlni “Ielikt grozā”.

4.3. Minimālais groza apjoms (ieskaitot PVN) ir 10,00 EUR.

4.4. Lai noformētu pasūtījumu, Pircējam jānospiež uz Groza lapas augšējā labajā malā, kur attēlota informācija par Pircēja groza saturu. Lai pabeigtu pasūtījumu, nepieciešams pāriet uz sadaļu „pasūtīt” un aizpildīt informāciju par Pircēju.

4.45. Pēc datu ievades un pārbaudes Pircējs apstiprina, ka ir izlasījis un piekrīt noteikumiem, un nospiež pogu „pasūtījuma apstiprināšana”.

4.6. Klients apmaksā pasūtījumu, izmantojot piedāvātos maksājumu rīkus (maksāt ar karti vai Swedbank internetbanka). Pircējs apstiprina maksājumu, atgriežoties „atpakaļ pie Pārdevēja”.

4.7. Pārdevējs uzsāk pasūtījuma komplektēšanu pēc maksājuma pabeigšanas.

4.8. Veicot pasūtījumu, Pircējs apņemas norādīt precīzu un patiesu informāciju, t.i., vārdu, uzvārdu, izvēlēto piegādes vietu un savu kontaktinformāciju.

4.9. Pēc pasūtījuma apmaksas Pircējam uz norādīto e-pasta adresi tiek izsūtīts apstiprinājums.

4.10. Pārdevējs nav atbildīgs par gadījumiem, kad pasūtījuma izpilde nav iespējama Pircēja vainas vai no Pircēja atkarīgu apstākļu dēļ.

4.11. Pārdevējam ir tiesības vienpusēji anulēt apstiprināto Pasūtījumu, brīdinot par to Pircēju, ja Pārdevējam rodas aizdomas par iesniegto datu neatbilstību.

5. Norēķinu kārtība

5.1. Apmaksu par Preci Pircējs veic interneta veikalā uz Pārdevēja konta numuru, izmantojot interneta bankas saiti, vai ar kredītkarti (MasterCard, Visa, Maestro, Visa Electron).

5.2. Apmaksa notiek drošā norēķinu vidē EveryPay AS maksājumu portālā.

5.3. Pārdevējam nav piekļuves pie Pircēja banku datiem.

6. Preču piegāde un saņemšana

6.1. www.gpbaltics.lv/e-veikals iespējams izvēlēties preču piegādi ar kurjeru, Omniva pakomātu vai saņemšanu uz vietas. Izvēloties piegādes veidu, lūdzam iepazīties ar noteikumiem un cenrādi.

6.1.1. Piegāde uz izvēlēto Omniva pakomātu – 2,88 EUR (ieskaitot PVN). Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 35 EUR.

6.1.2. Piegāde ar kurjeru uz izvēlēto adresi – 5,00 EUR (ieskaitot PVN). Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 50 EUR.

6.2.  Pasūtījuma izņemšana uz vietas Pārdevēja mazumtirdzniecības veikalā, Rencēnu ielā 10a, Rīgā, ir BEZMAKSAS, darba laikā (pirmdiena-piektdiena, no 9.00 līdz 17.00).

6.3. Pircējs ir atbildīgs par pareizu datu uzrādīšanu, pretējā gadījumā Preces piegāde netiek garantēta. Pārdevējs nav atbildīgs par preču piegādes termiņu pārkāpšanu, vai ja Preču piegāde nav iespējama Pircēja vainas vai no Pārdevēja neatkarīgu apstākļu dēļ (Pircējs ir norādījis nepareizu adresi, Pircējs neizņem sūtījumu no Omnivas norādītajā laikā, nav iespējams sazināties ar Pircēju, u.c.).

6.4. Vidējais pasūtījumu piegādes laiks ir no 2 (divām) līdz 3 (trīs) darba dienām. Izņēmumu gadījumos (vienlaicīgs liels pasūtījumu skaits, no Pārdevēja neatkarīgi apstākļi) iespējama ilgāka piegāde.

6.5. Ja Pircējs ir noformējis pasūtījumu brīvdienās (no 14:00 piektdienā un līdz 09:00 pirmdienā) vai valsts svētkos, tad piegādes termiņš (no 2 līdz 3 dienām) tiek rēķināts sākot no 09:00 pirmajā darba dienā pēc brīvdienām vai valsts svētkiem.

6.6. Pēc preču saņemšanas Pircējs pārbauda piegādāto Preču atbilstību pasūtītajām Precēm un pasūtītajam daudzumam.

6.7. Ja Pircējs konstatē, ka Preces neatbilst pasūtījumam vai iesaiņojumam ir acīmredzami defekti, un tas nav norādīts piegādes dokumentā, Pircējs nekavējoties, bet ne vēlāk kā 3 (trīs) darba dienu laikā informē par to Pārdevēju ar attiecīgu ziņojumu uz pasutijumi@gpbaltics.lv, norādot pasūtījuma numuru, vai zvanot uz tālruni +371 67299994. Pretējā gadījumā ir uzskatāms, ka piegādātas Preces atbilst līguma noteikumiem un ir piegādātās atbilstošā daudzumā.

7. Atteikuma tiesības

7.1. Saskaņā ar LR Patērētāju tiesību aizsardzības likumu un MK Noteikumiem Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” Patērētājs var izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no Pasūtījumā norādītās Preces pirkuma 14 kalendāro dienu laikā pēc attiecīgās Preces saņemšanas.

7.2. Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, tādā gadījumā viņam ir jāsazinās ar Pārdevēju, rakstot uz e-pasta adresi pasutijumi@gpbaltics.lv vai aizpildot Atteikuma formu mājas lapā. Pircējs saņem no Pārdevēja atteikuma veidlapas formu, kuru aizpilda un nosūta Pārdevējam uz iepriekšminēto e-pastu.

7.3. Pircējam preces jānosūta atpakaļ vai jānodod Pārdevējam bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad Pircējs paziņojis Pārdevējam savu lēmumu atteikties no Preces Distances līguma ietvaros. Termiņš tiks ievērots, ja Pircējs preces nosūtīs atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām.

7.4. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka, atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā, “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā jums ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā). Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai, realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, preci būtu iespējams atgriezt nebojātā stāvoklī (ar iepakojumu).

7.5. Saskaņā ar MK Noteikumiem Nr. 255 Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja (bet ne tikai):

  • prece tiek izgatavota pēc patērētāja norādījumiem vai prece ir nepārprotami personalizēta;
  • patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ (kā piemēram, pārtika, īpašās akcijas preces, pie kurām tas norādīts, personiskas higiēnas preces – māneklīši, pudeles, bērnu podiņi u.tml.)

7.6. Pārdevējs var aizturēt atmaksu līdz brīdim, kad tiek saņemta prece atpakaļ vai kad Pircējs ir iesniedzis apliecinājumu par to, ka preces ir nosūtītas atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība tiek izpildīta agrāk. Atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā patērētājs sedz ar preces atgriešanu saistītās izmaksas.

7.7. Atteikumu tiesību gadījumā, Pārdevējs atgriež par Preci saņemto maksājumu 14 dienu laikā no dienas, kad ir saņēmis no Pircēja atpakaļ atgriezto Preci. Atmaksāšana tiek veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kāds tika izmantots sākotnējam darījumam.

8. Nepārvarama vara

8.1. Puses nav atbildīgas par kavēšanos vai Līguma saistību neizpildīšanu, ja to nav iespējams veikt neparedzamu apstākļu un šķēršļu dēļ, kurus nebija iespējams paredzēt vai ietekmēt, vai no kuriem nebija iespējams izvairīties. Kas ietver, bet neaprobežojas ar streikiem, valdības rīkojumiem, karadarbību vai nacionālā mēroga ārkārtas stāvokli, vides vai klimata anomālijām, neizpildi no trešo personu puses vai trešo personu prettiesisku rīcību, traucējumiem interneta savienojumā, kā arī datortehnikas un programmatūras atteici. Šādu nepārvaramas varas apstākļu gadījumā mēs centīsimies novērst radušos kavējumus pēc iespējas ātrāk.

8.2. Klients apņemas izmantot interneta veikala pakalpojumus ievērojot distances līguma noteikumus un Latvijas Republikas normatīvos aktus.

9. Privātuma politika

9.1. Šī Privātuma Politika attiecas uz visiem uzņēmuma SIA “GERMAN PRODUCTS BALTICS” vietnes Lietotājiem. Pirms pasūtījuma veikšanas uzmanīgi izlasiet Politiku.

9.2. Veicot pasūtījumu www.gpbaltics.lv/e-veikals, Klients apstiprina, ka ir iepazinies ar šo Distances līgumu, saprot šī līguma saturu un ir noslēdzis ar SIA GERMAN PRODUCTS BALTICS līgumu, kas uzliek abpusējas saistības un pienākumus.

9.3. Izmantojot www.gpbaltics.lv/e-veikals vietnes pakalpojumus, Pircējs sniedz Pārdevējam savus personas datus un tiesības apstrādāt un izmantot tos saskaņā ar noteikumiem, kas ir aprakstīti Privātuma politikā.

9.4. Pārdevējs apstrādā personas datus pakalpojumu sniegšanai un preču pārdošanai:

  • klienta identificēšanai;
  • preču piegādei (distances līguma saistību izpildei);
  • iesniegumu un iebildumu izskatīšanai un apstrādei;
  • norēķinu administrēšanai.

9.5. Pārdevējs saglabā personas datus un informāciju par veiktajiem pirkumiem. Šī informācija ir konfidenciāla un tiek apstrādāta saskaņā ar Personu datu apstrādes likumu.

9.6. Pārdevējs ir tiesīgs, pēc Pircēja piekrišanas, izmantot Pircēja personas datus mārketinga nolūkos, proti, lai sūtītu Pircējam uz norādīto e-pasta adresi īpašos piedāvājumus un jaunumus.

9.7. Pircēja dotā piekrišana mārketinga paziņojumu saņemšanai ir spēkā līdz tās atsaukumam (arī pēc distances līguma beigām). Klients jebkurā laikā var atteikties no turpmākas paziņojumu saņemšanas, uzrakstot Pārdevējam vēstuli uz e-pasta adresi.

9.8. Maksājumu apstrādi nodrošina Swedbank maksājumu portāls, tāpēc maksājumu izpildei nepieciešamie personas datus tiek nodoti platformas īpašniekam EveryPay AS.

9.9. Visi klienta personīgie dati www.gpbaltics.lv/e-veikals vietnes izmantošanas laikā tiek identificēti, kā konfidenciāla informācija. Šifrēts datu pārraides kanāls ar bankām nodrošina Pircēja personīgo datu un banku rekvizītu drošību. Pārdevējam nav piekļuves pie tiem.

9.10. Saskaņā ar normatīvajiem aktiem par personas datu apstrādi un privātuma politiku Pārdevējam ir tiesības bez Pircēja piekrišanas apstrādāt datus (t.sk. arī personas datus) tādā apjomā, cik ir nepieciešams, lai nodrošinātu e-veikala darbu. Saskaņā ar ko, Pārdevējs bez īpašas klienta piekrišanas ir tiesīgs sūtīt Pircējām paziņojumus, kas ir saistīti ar Interneta veikala pakalpojumu izmantošanu, vai Interneta veikala drošības nolūkiem, kā arī lai nodrošinātu pasūtījumu apstiprināšanu. Ja Reģistrēts lietotājs (Pircējs) nav pabeidzis pasūtījumu sava profilā Pārdevējs ir tiesīgs sūtīt paziņojumus ar atgādinājumu par veikto pasūtījumu.

9.11. Pārējos jautājumos, kas nav tieši atrunāti Privātuma politikā, puses vadās pēc Latvijas Republikas likumdošanas un normatīvajiem aktiem.

9.12. Visas domstarpības, kas ir saistītas ar Līgumu, Pārdevējs un Pircējs risina savstarpēju pārrunu ceļā. Ja vienošanos panākt nav iespējams Pircējam ir tiesības ierasties Pātērētāju tiesību aizsardzības centrā ar iesniegumu vai tiesu iestādē Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

10. Atrunātie noteikumi

10.1. E-veikalā publicētajām bildēm ir informatīva nozīme.

10.2. Pārdevējam ir tiesības vienpusēji mainīt, grozīt preču cenas, preču pieejamību noliktavā, kā arī, izņēmumu gadījumā atteikt pārdod konkrētu preci.

10.3. Informācija par preci regulāri tiek pārbaudīta un atjaunota. Pēc Pircēja pēdējā www.gpbaltics.lv/e-veikals vietnes apmeklējuma dati var būt atjaunoti.

11. Maksājumu veidi

11.1. Apmaksa caur Interneta banku.

Noformējot pasūtījumu, kā Maksājuma veidu norādiet “Internetbankas” internetbanka. Ievadiet lietotāja vārdu un paroli, un ieejiet savā interneta bankā. Interneta bankā Jūs ieraudzīsiet gatavu, aizpildītu rēķinu, kurā būs norādīta summa apmaksai par pasūtījumu. Rūpīgi pārbaudiet norādīto informāciju, ja nepieciešams izmainiet un apstipriniet maksājumu.

1.2. Apmaksa ar kredītkarti.

Noformējot pasūtījumu, kā Maksājuma veidu norādiet apmaksu ar debeta vai kredītkarti. Ievadiet kredītkartes datus, pārbaudiet un apstipriniet. Apmaksājot pasūtījumu ar kredītkarti, piegādes laiks var pagarināties par transakcijas ilgumu, vidēji tās ir 1-2 darba dienas.

Es vēlos būt informēts par akcijām un jauniem produktiem

Rekvizīti

  • "German Products Baltics", SIA
  • Rencēnu iela 10a, Rīga, LV-1073

Droši pirkumi tiešsaistē ar Mastercard, Visa un EveryPay


© German Products Baltics SIA.
Visas tiesības aizsargātas.
Pirkumu grozs
Pašreiz pirkumu grozs ir tukšs.

Šķiet, ka vēl neesat izdarījis izvēli.