Skip to main content

YOGI TĒJA- RADĪTA, LAI PAVEIKTU VAIRĀK!

YOGI TEA® ir gardi garšaugu un garšvielu tēju maisījumi, pagatavoti pēc unikālām ajūrvēdas tēju receptēm.

Mūsu stāsts aizsākās pirms vairāk nekā 50 gadiem ar brīnišķīgi aromātisku garšvielu tēju. Šī tēja – šodien pazīstama kā YOGI TEA® Classic – lika pamatus unikālai gardu ajūrvēdas garšaugu un garšvielu tēju maisījumu daudzveidībai, kas ir vienlīdz harmoniska gan prātam, gan garam.

Yogi tēju kolekcijā ir apvienotas vairāk nekā 100 eksotiskas garšvielas un augu izcelsmes augi no visas pasaules, lai radītu vairāk nekā 50 gardu zāļu tēju veidus. kas pazīstamas ar savu dabisko iedarbību uz prātu un garu. No saldās un nomierinošās Chai līdz pikantajai un sildošajai ingvera tējai – mūsu tējas ir dabiski garšīgs veids, kā atbalstīt savu ķermeni , nodrošinot unikālu garšu salikumu katrā tējas krūzē.

Yogi tēja kā ajūrvēdas zāļu un garšvielu tēju pionieris jau kopš 80. gadiem ir apņēmies ievērot bioloģiskās lauksaimniecības metodes. Laikā, kad nebija bioloģisko produktu sertifikātu un ilgtspējīgi ražoti produkti bija retums, mēs devāmies uz visattālākajiem pasaules nostūriem, lai atrastu labākās bioloģiskās sastāvdaļas mūsu unikālajiem tēju maisījumiem. Šādā veidā jau vairāku desmitu gadu laikā radot ilgspējīgu un videi draudzīgu ražošnas procesu.

Kapēc izvēleties  Yogi tēju?

  • 100 % sertificēts bioloģiskss produkts
  • Bez ĢMO
  • Bez mākslīgām smaržvielām un piedevām
  • Videi draudzīga un resursus taupoša ražošana
  • Pārstrādājams papīra iepakojums
  • Iedvesmas vārdi katrā tējas maisiņā

Iepazīsties ar Yogi Tējām, kuru plašajā klāstā atradīsi garšu jebkuriem apstākļiem un gaumei. Nogaršo!

Es vēlos būt informēts par akcijām un jauniem produktiem
Rencēnu iela 10a
LV-1073 Rīga
© German Products Baltics SIA.
Visas tiesības aizsargātas.
Pirkumu grozs
Pašreiz pirkumu grozs ir tukšs.

Šķiet, ka vēl neesat izdarījis izvēli.