Skip to main content
+371 67299994 (P. – Pk. 9:00 – 17:00)
Sale!

Video rācija

  • Izcelsmes valsts:
    Vācija
  • Weight:
    1,174 kg
  • Visi produkti no
Cena:
217,49  Bez PVN: 179,74 

Only 5 left in stock


Raksturlielumi

Weight

1,174 kg

Izcelsmes valsts

Vācija

Description

Video rācija
NUK Baby Phone Eco

 

Ar NUK Baby Phone Eco jūs varat ne tikai dzirdēt, bet arī redzēt, vai jūsu dārgākais pasaulē mierīgi guļ savā gultiņā.

Pateicoties progresīvām tehnoloģijām un visaptverošam aprīkojumam, jūs varat 100% paļauties uz šo lielisko ierīci, kontrolējot savu mīļoto. Signāls tiek pārraidīts izmantojot digitālo FHSS tehnoloģiju, un jūsu un jūsu guļošā eņģeļa absolūtais privātums tiek garantēts, jo tas tiek sūtīts uz atsevišķu drošu kanālu. Turklāt bērna rācija ir gaidīšanas režīmā izmantojot pilnu ekorežīmu, 100% brīva no augstas frekvences starojuma. Šis režīms pasargā no elektromagnētiskā piesārņojuma un nevajadzīga enerģijas patēriņa, jo mazuļa rācija signālu sūtīs tikai tad, ja jūsu mazulis būs satraukts – tādējādi pārraides aktivitāte tiek samazināta par vairāk nekā 90%!

NUK video rācijai ir lieliska, kristāldzidra skaņas kvalitāte, tāpēc jūs dzirdat savu mazuli izcili un jebkurā brīdī varat viņam nosūtīt pa tālruni ar domofona funkciju nomierinošus vārdus lieliskā kvalitātē. Mobilitāte nodrošina attālumu līdz 300 m ārpus mājas un 50 m telpās. Ja vienreiz pārsniedzat šos rādītājus, ierīce jūs brīdina ar LED gaismas signālu.

Izmantojot īpaši lielo, apgaismoto 2,8 ”(7,1 cm) krāsu displeju, jūs jebkurā laikā varat apskatīt savu mazuli. Tam ir skaidra izvēlņu sistēma, kas ļauj optimāli kontrolēt visus iestatījumus un funkcijas. Ierīces kamera ir regulējama augstumā, un, pateicoties nakts redzamībai un infrasarkanajam apgaismojumam naktī, tā ir pilnīgi uzticama video pārraide. Arī vecāku ierīces attēlu var palielināt – lai pilnībā novērotu mazuli neatkarīgi no dienas vai nakts laika. Pat ja vecāku ierīcē ir jāizslēdz attēls un skaņa, vibrācijas trauksme ziņo par trokšņiem.

Vēl viena lieliska Eco Control + Video priekšrocība ir temperatūras sensors, kas uzrauga iekštelpu klimatu jūsu mazuļā telpā. Ja tiek novērotas spēcīgas temperatūras svārstības, jūs nekavējoties tiekat informēti vecāku ierīcē. Piecas dažādas iepriekš ieprogrammētas šūpuļdziesmas maigi pavada jūsu mazuli gulēšanai, un tās var arī kontrolēt, izmantojot vecāku ierīci.

Additional information

Weight 1,174 kg
Izcelsmes valsts

Vācija


Jums varētu patikt

Es vēlos būt informēts par akcijām un jauniem produktiem

Rekvizīti

  • "German Products Baltics", SIA
  • Rencēnu iela 10a, Rīga, LV-1073

Droši pirkumi tiešsaistē ar Mastercard, Visa un EveryPay


© German Products Baltics SIA.
Visas tiesības aizsargātas.
Pirkumu grozs
Pašreiz pirkumu grozs ir tukšs.

Šķiet, ka vēl neesat izdarījis izvēli.