Skip to main content

Francijas nedēļa kopā ar Paul & Louis gatavajiem ēdieniem.

Kāpēc izmēģināt Paul & Louis gatavās maltītes?

Garšu valdzinājums
Ēdienkartē iekļautas franču šefpavāra pagatavotas gardas, izsmalcinātas maltītes, kas ar savu garšu pārsteigs jebkuru gurmānu.

Veselīgas un sabalansētas receptes
Ik dienu mēs apņemamies uzlabot mūsu patērētāju labsajūtu. Katra mūsu maltīte ir pagatavota, ņemot vērā uztura speciālistu izstrādātās vadlīnijas veselīgai ēdienreizei. Katrs ēdiens ir pilnvērtīga maltīte, kas dos enerģiju turpināt savas aktīvās dienas gaitas.

Ērti un ātri
Dienas laikā tik daudz ko vajag paspēt izdarīt un bieži vien pilnvērīga maltīte tiek aizstāta ar neveselīgiem našķiem. Ar Paul & Louis gatavajiem ēdieniem esi drošs, ka ātri var būt arī garšīgi, veselīgi un sabalansēti! Maltītes neatvērtā veidā var uzglabāt istabas temperatūrā, pagatavošana aizņem tikai 2 minūtes!

Labs, garšīgs un ekoloģisks
Pēc iespējas tiek izmantotas eko sertificētas, vietējas izcelsmes izejvielas. Kompānijas ilgtspējas politika paredz ekoloģiskā nospieduma samazināšanu.

Kvalitāte un izsekojamība
Katrs produkts tiek pakļauts stingrai kvalitātes kontrolei no mūsu kvalitātes ekspertu puses, sākot no sastāvdaļu izvēles līdz maltīšu pagatavošanai un iepakošanas un uzglabāšanas procesam.

Es vēlos būt informēts par akcijām un jauniem produktiem
Rencēnu iela 10a
LV-1073 Rīga
© German Products Baltics SIA.
Visas tiesības aizsargātas.
Pirkumu grozs
Pašreiz pirkumu grozs ir tukšs.

Šķiet, ka vēl neesat izdarījis izvēli.